KONST / Litografier / Färglitografi 13152152
nr 1315 2152
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 250/290. Motivet: 60x44 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:52:33
700 kr
800 kr
23 mar
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund